Logo-header2
Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Nová webstránka je online

S radosťou Vám predstavujeme našu novú a modernejšiu webovú stránku pre rallye historických vozidiel. V posledných mesiacoch sme venovali veľa úsilia a času na vylepšenie našej online platformy a sme hrdí na výsledok našej práce.

Na našej stránke nájdete detailný program pre naše podujatie, ktorého súčasťou sú rôzne zaujímavé aktivity pre všetkých záujemcov o historické vozidlá. Ponúkame rozmanitý program pre divákov aj pre účastníkov, vrátane súťaže historických vozidiel, výstavy, prednášok o histórii automobilov a zábavných súťaží pre deti aj dospelých.

Na stránke nájdete aj galériu fotografií a videí, ktoré Vám umožnia vidieť, ako sa podujatie prezentuje a ako sa tímy súťažia o víťazstvo. Okrem toho máte možnosť zaregistrovať sa na podujatie a zúčastniť sa súťaže s Vaším historickým vozidlom.

Sme veľmi radi, že sme mohli pridať tieto nové funkcie na našu webovú stránku, aby sme zabezpečili, že naše podujatie bude ešte atraktívnejšie pre našich návštevníkov. Veríme, že sa Vám stránka bude páčiť a že sa uvidíme na našom podujatí.